WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH

Systemy zarządzania multimediami

Możliwości i niewygórowana cena dzisiejszych systemów zarządzania i dystrybucji video sprawia, że montaż i obsługa instalacji stają się coraz trudniejsze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu potrafimy skomponować system, z którym łatwo się współpracuje, a jednocześnie posiada duże możliwości. Dystrybucja sygnału ‚jeden do wielu’, skalowanie, zarządzanie, odpowiednie uruchamianie projektorów, zasłanianie rolet, dobierania oświetlenia to są tematy, które zupełnie nie powinny interesować użytkownika – system robi to za niego.

Nagłośnienie

Nie jest problemem nagłośnienie pojedynczej sali. Komplikacja rozpoczyna się, kiedy mamy do czynienia z powierzchnią o nietypowym kształcie, pełną zakamarków oraz miejsc konkretnego przeznaczenia. Nie chcemy, by muzyka głośno grała przy barze lub w lożach, chcemy mieć możliwość podłączenia sal konferencyjnych do jednego źródła, lub w każdej puszczać coś innego, potrzebujemy regulacji głośności stref w większym pomieszczeniu by głośniej było słychać prezentację na froncie niż z tyłu. Nowoczesne miksery audio zarządzane z telefonu/tableta są już w zasięgu cenowym każdego klienta, tylko wymagają odpowiedniego projektu i wykonania systemu, czym my się zajmujemy kompleksowo.

Oświetlenie

Odpowiedni dobór oświetlenia jest wyzwaniem. W pomieszczeniu ludzie muszą czuć się dobrze, a jednocześnie dana scena świetlna musi spełniać swoje zadanie. Inna intensywność jest potrzebna w czasie prowadzenia wykładu z notatkami, a inaczej musi być rozłożone światło ambientowe w czasie prezentacji multimedialnej. Lata doświadczenia w tej materii pozwalają nam nawet w małej instalacji pochylić się nad szczegółami, o których użytkownik nie ma pojęcia, a które stanowią o sukcesie miejsca.