OŚWIETLENIE EFEKTOWE

OŚWIETLENIE EFEKTOWE

Oświetlenie ambientowe

Klimat lokalu tworzą szczegóły. Nikt ich nie zauważy, jeżeli nie są odpowiednio wyeksponowane. Tym właśnie zajmuje się oświetlenie ambientowe. Często nawet ono samo jest głównym elementem wystroju lokalu. W większości przypadków rozwiązuje także problem ukrycia niedociągnięć architektonicznych oraz niskobudżetowych nakładów na wystrój wnętrza. Nasze sterowanie niczego nie pozostawia przypadkowi, przez co za jednym naciśnięciem ekranu dajemy możliwość całkowitej zmiany wizualnej lokalu.

Oświetlenie sceniczne

Jako firma od lat zajmujemy się doborem i montażem wszelkiego sprzętu eventowego typu ruchome głowy, PAR`y, oświetlacze, lasery oraz każdego typu sprzętu pracującego w systemie DMX. Nie mamy problemu zarówno ze sterowaniem, jak i stworzeniem instalacji elektrycznej. Dzięki odejściu od zwykłych sterowników i przejściu na ekran dotykowy nasze realizacje nie wymagają jakiejkolwiek wiedzy z zakresu oświetlenia, by można je było obsługiwać.

Matryce LED

Dzięki współpracy z firmami zajmującymi się tłoczeniem elementów, możemy wykonać ekran wielkopikselowy złożony z jakiegokolwiek kształtu, który przyjdzie Państwu do głowy. Trójkąty, półkule, żelkowe misie, powierzchnie wklęsłe, płaskie lub wypukłe … kształt nie ma znaczenia. Bazujemy na oprogramowaniu MADRIX, a także na urządzeniach PLEXUS. Jest to w tej chwili najwyższy standard, dzięki któremu, oprócz różnych dodatkowych efektów, każda matryca staje się interaktywnym efektem działającym w rytm muzyki.

Ekrany LED

Posiadamy kontakty bezpośrednio do renomowanych producentów oraz tych mniej znanych z Chin. Dysponujemy także bazą kontrahentów lokalnych, przez co możemy zaoferować sprzęt używany w realnym budżecie. Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu prostych systemów sterowania i mapowania, dzięki czemu nawet wymyślne kształty są łatwe w obsłudze.