INSTALACJE MULTIMEDIALNE / WYSTAWOWE / REKLAMA

INSTALACJE MULTIMEDIALNE / WYSTAWOWE / REKLAMA

Eksponaty wystawowe i scenografia

Nasz interdyscyplinarny doświadczony zespół w połączeniu z parkiem maszynowym tworzy nieograniczony potencjał w temacie wykonania jednostkowego. Nie straszna jest nam mechatronika, elektronika, elektryka, design oraz prace instalatorskie. Mamy za sobą projekty, które dzień w dzień „męczone” są przez rzesze zwiedzających i mimo tego nie wymagają serwisowania. Podejmowaliśmy się z pozytywnym skutkiem rzeczy, które nie były wykonalne ze względu na stopień skomplikowania lub terminy. Praca pod presją, przedzieranie się przez gąszcze dokumentów nie są nam obce. Jeżeli coś ma wejść w interakcję (zagrać, zaświecić, ruszać się) to jest temat dla nas.

Instalacje multimedialne

Specjalizujemy się także w doborze urządzeń AV oraz instalacjach multimedialnych z zakresu projekcji, nagłośnienia, teletechniki oraz interaktywności. Mamy za sobą wiele wyposażeń obiektów z branży HoReCa oraz obiektów użyteczności publicznej.

Reklama

Każda firma reklamowa ma możliwość stworzenia kasetonu podświetlanego LED. Ale która wyposaży go w czujniki, by zaświecał się w momencie, kiedy klient przechodzi obok niego, by zwrócić na siebie uwagę? Albo niewielkim kosztem stworzy animację płynącej linii lub strzałki? A może dźwięk? Dla nas to początek możliwości.