OŚWIETLENIE AMBIENTOWE

Klimat lokalu tworzą szczegóły. Nikt ich nie zauważy, jeżeli nie są odpowiednio wyeksponowane. Tym właśnie zajmuje się oświetlenie ambientowe. Często nawet ono samo jest głównym elementem wystroju lokalu. W większości przypadków rozwiązuje także problem ukrycia niedociągnięć architektonicznych oraz niskobudżetowych nakładów na wystrój wnętrza. Nasze sterowanie niczego nie pozostawia przypadkowi, przez co za jednym naciśnięciem ekranu dajemy możliwość całkowitej zmiany wizualnej lokalu.

bannery-MATRYCE-LED-001

BARY

Lokal barem stoi. Jest to główny element zapewniający przychód, dlatego też właściwa ekspozycja i działanie na podświadomość klienta są tu kluczem do sukcesu. Wiele lat zajęło nam wypracowanie odpowiedniej harmonii pomiędzy kolorowym światłem LED i oraz pełnospektralnym białym by stworzyć niepowtarzalny efekt jednocześnie zachowując charakter marketingowy każdego alkoholu z osobna.

bannery-MATRYCE-LED-001

DJ-ki

Prócz baru jest to druga co do ważności wizytówka klubu. W ostatnich latach w projektach umieszczana jest w centralnym miejscu lokalu, dlatego staje się tym efektem, na który każdy zwróci uwagę. Często także stanowi tylko element na scenie, przez co musi być mobilna. W naszych rozwiązaniach łączymy te dwie rzeczy. Z jednej strony może ona stanowić fragment matrycy z drugiej zaś wszystkie podłączenia umożliwiają jej inne usytuowanie oraz w razie konieczności szybki transport np.: na zaplecze, jeżeli potrzebna jest scena.

bannery-MATRYCE-LED-001

SCHODY

Często zapomniany element, który dzięki nowoczesnym systemom sterowania może stać się wizytówką lokalu i pierwszym widocznym zaproszeniem do wejścia. Oczywiście nie należy zapomnieć o podstawowej funkcjonalności, jaką jest bezpieczeństwo. Wykorzystując profile LED możemy zaadoptować prawie każde istniejące schody i zrobić z nich coś, co gościom długo zapadnie w pamięci.

bannery-MATRYCE-LED-001

ŚCIANY

Proszę wyobrazić sobie przemalowanie lokalu na zimę. Barwy czerwono - pomarańczowe stwarzają wrażenie ciepła. Po czym to samo na wiosnę - zielenie i żółcie stwarzają klimat, przy którym nie chce się wychodzić z lokalu. I jeszcze raz to samo na lato - niebieski, zimny biały niczym lodowa komnata sugerują, że jest tu chłodno, zachęcając klientów do wejścia. Koszty, które generują tego typu zmiany są olbrzymie nie mówiąc już o czasie potrzebnym na remont. U nas jest to możliwe za jednym przyciśnięciem ekranu dotykowego. Co więcej ustawianie koloru lokalu kolorze logotypu sponsorów najszybciej zwraca koszt instalacji.

bannery-MATRYCE-LED-001

BARIERKI

Często zdarza się, że brakuje miejsca do wyeksponowania nazwy lokalu lub logotypu sponsora. Idealnie do tego nadają się podświetlane barierki z plexi obrabianą frezarką CNC. Technologia jest w miarę prosta, przez co atrakcyjna cenowo.

bannery-MATRYCE-LED-001

PODESTY

Warto jest zaakcentować istnienie w lokalu podstawowych oraz dodatkowych miejsc do tańczenia. Nic tak nie zwraca uwagi jak światło, nie mówiąc o tym, że kto jako dziecko nie marzył przejść się po podświetlanej podłodze jak w teledysku Michaela Jacksona.

bannery-MATRYCE-LED-001

SUFITY

Nie zalecamy nigdy światła LED jako głównego oświetlenia lokalu, ponieważ najlepiej ludzie czują się w 'ciepłym białym'. Tym efektem, przy odpowiednim sterowaniu, można zmieniać kolor lokalu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Światło odbite przejmą wszystkie jaśniejsze powierzchnie, przez co w skrajnych przypadkach może się wydawać, że ktoś zrobił remont i zupełnie przemalował miejsce.

bannery-MATRYCE-LED-001

LAMPY

Często zdarza nam się pracować na obiektach już otwartych, gdzie trudno jest cokolwiek przebudować by ukryć światło efektowe. Z pomocą przychodzą lampy. Stożki, kule, światłowody i inne - to wszystko może zostać podpięte do systemu i tak jak cała reszta naszych rozwiązań zmieniać wystrój lokalu za dotknięciem jednego przycisku.

bannery-MATRYCE-LED-001

PODŚWIETLENIE DETALI

Klimat lokalu tworzą szczegóły. Nikt ich nie zauważy, jeżeli nie są odpowiednio wyeksponowane. Odpowiednio zamontowane lampy, oświetlacze i taśmy LED wyciągną z nich naturalne piękno lub ożywią całkiem zwyczajny przedmiot w coś ektrawaganckiego. Wszystko to zależy od projektu i wizji, którą właśnie w ten sposób można wydobyć z przestrzeni.

bannery-MATRYCE-LED-001

PODŚWIETLENIA ELEWACJI

Na nic zdadzą się fajerwerki w środku jeżeli miejsca nie widać na zewnątrz. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia oświetleniowe, które cenowo biją inne produkty na głowę przez co możemy stosować ich więcej. Z odpowiednim sterowaniem możemy dzięki temu zaprezentować falę świetlną na budynku w rozsądnym budżecie, który może udźwignąć nawet mały inwestor.