O NAS

Poszukujesz firmy, która przeniesie twoją wizję w rzeczywistość?

Dobrze trafiłeś.

Specjalizujemy się w aranżacji i instalacji przede wszystkim oświetlenia lokali, wnętrz użytkowych, obiektów architektonicznych, ale także wyposażamy kluby, galerie, restauracje oraz obiekty konferencyjno - eventowe we wszystko związane z szeroko rozumianą elektroniką oraz teletechniką (audio, multimedia, systemy sieciowe).


Dziś technologia jest efektem i ona stanowi o sukcesie miejsca.

Jesteśmy pasjonatami. Często stosujemy niestandardowe rozwiązania i własne projekty uniezależniają nas od producentów sprzętu. Dużą satysfakcje daje nam wdrażanie technologii, które jeszcze nie zagościły na na naszym rynku. Nie boimy się być pionierami, przez co każdy z naszych projektów jest w pewnej skali unikatowy.
Jeżeli masz koncepcję i nie wiesz jak ją zrealizować - zadzwoń.

Realizacjami związanymi z technologią światła zajmujemy się od 2004 roku. Naszą wizytówką są kluby. Rok 2014 zamknęliśmy z 35-ma otwartymi lokalami, które doceniły i wciąż doceniają nasz wkład w nadanie każdemu z nich unikalnego charakteru i podniesienie atrakcyjności. Swoją rolę postrzegamy jako firmę wspierającą sukces naszych klientów poprzez umiejętne wykorzystanie atutów jakie daje wiedza i indywidualne podejście do uatrakcyjnienia powierzonych nam wnętrz. Jesteśmy przede wszystkim projektantami wdrażającymi pomysły. Odpowiadamy na realne potrzeby rynku. Nasze projekty instalujemy samodzielnie czerpiąc z każdego wdrożenia wiedzę, którą wykorzystujemy w następnych realizacjach.